Aksa, ‘Jeneratör Kullanımı’ eğitimlerinin üçüncüsünü Adana Seyhan Otel’de gerçekleştirdi

Türkiye jeneratör sektörünün lideri Aksa, ‘Jeneratör Kullanımı’ eğitimlerinin üçüncüsünü Adana Seyhan Otel’de gerçekleştirdi.Aksa Jeneratör’ün uzman ekibi, jeneratör kullanımı hakkında bilgiler vererek 200 kişinin üzerinde interaktif bir eğitim gerçekleştirdi.

Üç kıtadaki üretimiyle 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren, 5 kıtada faaliyet gösteren ve üretiminin yüzde 50’den fazlasını ihraç eden Aksa Jeneratör; kaliteli, güvenilir ürün ve hizmetleriyle yenilikçi çözümler sunarken farklı sektörlere verdiği eğitimlerle de sektörün standartlarını yükseltmeye devam ediyor.

Jeneratör sektöründeki çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Aksa Jeneratör, farklı sektörleri de yakından takip ederek ihtiyaçlara yönelik hizmetlerde çeşitlilik geliştiriyor. Aksa Jeneratör, ‘Jeneratör Kullanımı’ eğitimlerinin üçüncüsünü Adana Seyhan Otel’de 200 kişinin katılımıyla gerçekleştirdi. Yoğun katılım gösterilen eğitimde katılımcılara jeneratörlerin kullanımı, jeneratör seçim kriterleri, yeni nesil jeneratörler, jeneratör uygulamaları ve jeneratör bakımı konularında sunum yapıldı.

Jeneratör kullanımının üzerinde duran Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, konuya ilişkin: “Ürünlerimizle ve verdiğimiz hizmetlerle sektörde de öncü olmaya devam ediyoruz. Daha önce İzmir ve Gaziantep’te gerçekleştirdiğimiz jeneratör kullanımı eğitimimizin üçüncüsünü Adana’da gerçekleştirdik. Bu eğitimlerle amacımız hem sektörümüzü tanıtmak hem de jeneratör kullanımının önemini anlatmak. Bu eğitimle katılımcılar ürünlerimizi tanırken doğru kullanmayı da öğreniyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pin It on Pinterest