Aydın’daki inşaat projelerine Günsan imzası

Geniş ürün portföyünü Türkiye’nin dört bir yanına ve 50’den fazla ülkeye ulaştıran Günsan, inşaat sektörüne kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çözümler sunuyor. Anahtar & priz ve alçak gerilim ekipmanları alanındaki geniş ürün portföyüyle, inşaat sektörünün çözüm ortağı olan Günsan Elektrik, Aydın’da Armada Prestige, Arke Kotan, TNR Villa ve Zeyko İnşaat Green Park olmak üzere dört farklı inşaat projesinde yer aldı.

Anahtar priz ve elektrik aksesuarları alanındaki 17 bin parçalık ürün portföyüyle birçok kamu projesi ve prestijli konut projelerinde yer alan Günsan Elektrik, son iki yılda gayrimenkul projelerinde önemli adımlar attı.

Geçtiğimiz yıl dünya kamuoyunda ses getiren projeler arasında öne çıkan İstanbul Havalimanı’nın aydınlatma kontrolünü üstlenen Günsan Elektrik, 2019 yılında da referans projelerine tüm hızıyla devam ediyor. Son olarak Aydın’da yer alan Arke Kotan Projesinde 120 daire, Zeyko İnşaat Green Park’da 160 daire ile TNR Villa projesinde 30 villanın anahtar ve priz ürünlerini sağlayan Günsan’ın 60 bin ürünü kullanıldı.

Kaynak: Bültenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pin It on Pinterest