DemirDöküm Atromix enerji tasarrufunu kullanıcı inisiyatifine bırakmıyor

DemirDöküm Atromix enerji tasarrufunu 
kullanıcı inisiyatifine bırakmıyor

DemirDöküm, kaliteli ve yüksek tasarruflu ürünleri ile hem tüketici bütçesini hem de doğayı koruyor. DemirDöküm’ün son olarak piyasaya sürdüğü yeni yoğuşmalı kombisi Atromix, 20, 24 ve 28 kW kapasite seçenekleri ile farklı ihtiyaçlara en uygun çözümü sunuyor.

Türkiye’nin ilk kombi ve ilk yoğuşmalı kombi üreticisi DemirDöküm, kaliteli ve yüksek tasarruflu ürünlerini tüketicileri ile buluşturmaya devam ediyor. Ülkemizde doğal gazın yaygınlaşmaya başladığı dönemden günümüze, Türkiye’nin en çok tercih edilen kombi markası unvanını kazanan DemirDöküm, Nitromix ve Nitron Condense’in ardından Türkiye’nin yeni yoğuşmalı kombisi Atromix’i satışa sundu. Kompakt boyutları, şık tasarımı, sessizliğiyle ön plana çıkan ve üç farklı kapasite seçeneğiyle satışa sunulan Atromix, tamamen müşteri beklentileri doğrultusunda geliştirildi.

Son yıllarda artan küçük metrekareli evler için en ideal kullanım çözümünü sunan Atromix, dar montaj alanlarında yaşanan zorluklar göz önünde bulundurularak DemirDöküm’ün ürün gamındaki en kompakt boyutlara sahip kombi olarak tasarlandı. Piyasaya 20, 24, 28 kW kapasite seçenekleri ile sunulan ürün, farklı ihtiyaçlara en uygun çözümü sunuyor. DemirDöküm’ün alüminyum-silisyum eşanjörü ile kullanıcısına yüksek ısı verimliliği vadeden yeni yoğuşmalı kombisi, ‘Akıllı Isıtma Sistemi’ sayesinde ortam ihtiyacına uygun güçte çalışarak yakıt tasarrufu sağlıyor.

Yoğuşma teknolojisi ile kullanıcısına yüksek tasarruf sağlayan Atromix, hem ısıtma hem de su kullanımında A sınıfı enerji verimliliği ile ön plana çıkıyor. Sahip olduğu yeni teknolojilerle tasarrufu kullanıcı inisiyatifine bırakmayan Atromix, ‘debi sensörü’ ile hızlı sıcak su konforu sağlarken doğal gazı ve su sarfiyatını da azaltıyor. Her yaştan tüketicinin kolayca kullanabileceği bir ara yüze sahip olan Atromix, ön yüzünde iki kontrol düğmesi ve kolay okunabilir LCD ekran barındırıyor. Ürünün uzun yıllar güvenle kullanılabilmesi için DemirDöküm’ün en zorlayıcı testlerinden geçen Atromix’in; düşük emisyon değerleri sayesinde, daire başına kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak NOx salınımını yıllık ortalama 2 ton azaltması hedefleniyor.

Kaynak: Bültenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pin It on Pinterest