“fastPay” ve Enerjisa iş birliğiyle elektrik faturasında yüzde 10 tasarruf avantajı

DenizBank ve Enerjisa, 14 ilde elektrik faturasını fastPay uygulamasından ödeyecek tüketicilere, ayda 10 TL’ye kadar fatura tutarının %10’u oranında iade avantajı sağlamak üzere önemli bir iş birliğine imza attı.

Bu kapsamda Enerjisa müşterileri, diledikleri bankaya ait kredi kartını fastPay uygulamasına tanımlayarak fatura ödemelerini hiçbir komisyon ödemeksizin gerçekleştirirken, ödedikleri tutarın yüzde 10’u üzerinden aylık 10 TL’ye, kampanya son tarihi olan 31.12.2019’a kadar ise 50 TL’ye kadar ücret iadesi avantajından yararlanabiliyor. Ücret iadeleri en geç bir hafta içerisinde kullanıcıların fastPay hesaplarına aktarılıyor. Üstelik Şubat ayı içinde DenizBank kredi kartları ile fastPay üzerinden yapılan fatura ödemelerinde 10 TL’ye varan ekstra bonus hediye avantajı sunuluyor.

Teknoloji ve inovasyondaki bilgi birikimi ile insan hayatını kolaylaştıran uygulamaları hayata geçiren DenizBank, 14 ilde 9.2 milyon abonesi üzerinden 20 milyonu aşkın kullanıcıya elektrik tedariki sağlayan Enerjisa Satış Şirketleri ile güçlerini birleştirdi. İş birliği kapsamında 2019 yılı boyunca fastPay ile yapılacak elektrik ödemelerinde ayda 10 TL’ye kadar fatura tutarının %10’u iade edilirken, Enerjisa Satış Şirketleri müşterileri daha fazla tasarruf imkanı elde ediyor.

Enerjisa müşterilerinin fatura ödemelerinde cazip avantajlar

İstanbul Anadolu yakası, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Kastamonu, Karabük, Bartın, Zonguldak, Adana, Mersin, Gaziantep, Hatay, Kilis ve Osmaniye illerindeki Enerjisa müşterileri, DenizBanklı olsun ya da olmasın, mevcut fatura tutarlarını fastPay aracılığıyla ödemeleri durumunda, hem 10 TL’ye kadar iade hem de kredi kartına komisyon ödemeden yararlanabiliyor. Söz konusu iade tutarı kullanıcının fastPay bakiyesine 1 hafta içinde aktarılıyor. Kullanıcılar diledikleri kredi kartını fastPay’e bağlayarak ya da fastPay bakiyelerine para yükleyerek, faturalarını 7/24 kolaylıkla ödeyebiliyorlar. Hâlihazırda fastPay’i olmayan kullanıcılar ise uygulamayı indirerek fastPay’in tüm avantajlarından faydalanabiliyor. Kampanya 2019 sonuna kadar devam edecek.

“fastPay herkes için her yerde avantaj sağlıyor”

Bankacılığın her alanında teknolojiyi mümkün olabildiğince geniş kitleler için erişilebilir kılmak için çalıştıklarına dikkat çeken DenizBank Dijital Dönüşüm, CRM ve Değişim Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Umut Özdoğan şöyle konuştu: “2 milyonu aşkın kayıtlı kullanıcısı bulunan ve sunduğu istanbulkart yükleme, 7/24 ücretsiz para gönderimi, fatura ödeme, cep telefonuna TL yükleme, dijital kod satın alma, online ve fiziki üye iş yerlerinde alışveriş gibi birçok fonksiyonu ile herhangi bir bankanın müşterisi olsun, olmasın tüm kullanıcıların hayatını kolaylaştıran fastPay, esasen ödeme sistemi olarak Türkiye’de finansal kapsayıcılık vizyonuna öncülük eden bir platform. Sağladığı avantajlar ile ekosistemini her geçen gün daha da zenginleştiren fastPay aracılığıyla, sektörünün lider kuruluşlarından Enerjisa ile daha fazla kullanıcının hayatını kolaylaştıracak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Böylece vatandaşlarımız fatura ödemelerini fastPay ile diledikleri zaman, diledikleri yerde rahatça yapmanın yanı sıra, elektrik faturalarında 10 TL’ye kadar tasarruf etme avantajından yararlanabilecekler. fastPay ile kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmaya odaklı çalışmalarımız artarak devam edecek.”

“Yenilikçi ve teknoloji odaklı yaklaşımları benimsiyoruz”

Enerjisa Enerji İnsan Kaynakları ve Bilişim Başkanı Gül Erol, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Enerjisa’da tüm süreçlerimizi tasarlarken sektörümüze öncülük edecek; çağı yakalayan, yenilikçi ve teknoloji odaklı yaklaşımları benimsiyoruz. Odağımıza müşterilerimizi alıyor; Enerjisa ile temas ettikleri ilk andan itibaren mutlu bir deneyim yaşatmayı ve yüzlerinde bir gülümseme yaratmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda, sahip olduğumuz fiziksel ve dijital kanallarımızı sürekli geliştiriyor ve hizmetlerimizi çeşitlendiriyoruz. DenizBank’ın mobil ödeme sistemi fastPay ile yaptığımız iş birliğinin de, bu yenilikçi yaklaşımımızla oldukça uyumlu olduğuna ve müşterilerimizin faturalarını en kolay ve en uygun koşullarda ödemelerini sağlama hedefimize çok değerli katkılarda bulunacağına inanıyorum” dedi.

Yenilikçi ödeme sistemlerinde fark yaratan uygulama: fastPay

DenizBank müşterisi olsun olmasın tüm kullanıcılara açık bir platform olarak hizmet sunan fastPay’de kullanıcılar tüm bankalara ait kredi kartlarını ekleyerek hiçbir ek masraf ödemeden istanbulkart’larına diledikleri yerde ve zamanda kolayca yükleme yapabiliyor, faturalarını ve site aidatlarını rahatlıkla ödeyebiliyor. Anlaşmalı iş yerleri ve e-ticaret ödemelerinde de hayatı kolaylaştıran fastPay, cepten cebe 7/24 ücretsiz para gönderme ve ATM’den kartsız para çekebilme özellikleri de sunuyor.

Sektörde birçok ilkin mimarı olan fastPay, daha önce de dünyada ilk handsfree (bluetooth) ödeme, sesle para çekme ve gönderme gibi yeniliklere imza atmıştı. fastPay; App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz indirilebiliyor. Detaylı bilgi içinwww.fastpay.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Bültenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Pin It on Pinterest